V Košířích zmizí hřiště

16.5.2008 15:19

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: NO A?

4.7.2008 19:14 vložil gefa  IP: gprs10.vodafone.cz

To jsou přesně otázky, které hned napadnou každého kdo kolem bydlí. Ale projektanty ne, ti si vystačí s tvrzením, že MHD je v docházkové vzdálenosti. Víte, kdyby na tom hřišti šly postavit normální byty, tak už tam asi dávno jsou. Jenže to nejde. Může se tam postavit třeba škola, zdravotnické nebo sociální zařízení apod. Takže někdo vymyslel báječný nápad: budeme se tvářit, že tam postavíme dům pro seniory. A úřady se zatím tváří, že tomu věří byť tomu projektu čouhá sláma z bot. No, není to ani první a zřejmě ani poslední „dům pro seniory“ na Praze 5. Moc „pěkný“ se třeba chystá na zahradě mateřské školky v Peroutkově - píše se tu o tom v jednom starším článku také. Jinak parkoviště tu být má. Dvě patra podzemních garáží a několik míst venku, dohromady 130 míst. Když bydlíte kolem, tak pro představu také řeknu, že objemově má být budova asi dvakrát větší než sousední gymnázium. Zkuste si to představit.


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

28% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (89)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5