V Košířích zmizí hřiště

16.5.2008 15:19

Reakce na příspěvek

Re: Re: NO A?

3.7.2008 13:32 vložil Michaela  IP: 194.149.122.235

Jestlipak někdo z projektantů se zamyslel nad tím, jak bude pro seniory dostupná městská doprava? Chodím denně okolo, dobře to znám, nahoru k autobusu budou mít daleko do kopce za vekého provozu ulicí Nad Turbovou a k tramvaji dolů s kopce také daleko. Nebo si senioři mají pouze užívat výhledu na Prahu a ven nemusí? A co parkoviště na auta pro návštěvy i seniory? Vlastně proč by se za seniory jezdilo, když mají tak hezký výhled. Vlastně i nejbližší park je v kopci, takže jen pro statné seniory. Proč se nemůže takový dům pro seniory vybudovat místo rozporuplného sídliště Na Pomezí, kde je autobusová stanice a rovinný přístup do Motolského lesa? Já myslím, že tento projekt je jen jedním z ukázek "projevení úcty" k starší generaci.


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

28% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (89)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5