Praha 5 chce zastavět chráněné území Prokopského údolí

25.6.2008 11:37

:(((

17.11.2009 00:29 vložil hmmmmm  IP: 213.220.232.231

nakopat tem co tam chteji stavet, nic slusnejsiho mne za ty "argumenty" nenapada.

Reaguj


vydechnou naposled

26.10.2008 18:29 vložil vlk  IP: 213.220.242.57

Podobnym z plechovek vylezlim 'inovatorum' zivotniho prostredi kteri ve sve naproste bezohlednosti a zabednenosti pro namasteni vlastni kapsy nelituji niceho a prodali by vlastni matku, preju at rychle zdechnou na prezranost. Jsou jednou z primych pricin pokracujici devastace prirozeneho a prirodniho prostedi kolem nas.

Reaguj


Koalice Milana Jančíka zvažuje radarovou základnu USA na Dívčích Hradech

25.6.2008 23:05 vložil Zelený ufon  IP: 82-5.gprs.tmcz.cz

V ponděli 9. 6. 2008 v cca 16:00 SEČ komando Vojenské policie pod osobním velením Vlasty Parkánové (KDU) vyklidilo strategickou kotu 718 obsazenou skupinou uličníků GrýnPís, kteří chtěli narušit "Mistrovství světa ve zbrojení -- Brdy 2008". Při zákroku nebyl nikdo zraněn, několik předních mléčných zubů i plombovaných zubů moudrosti bylo převezeno po zásahu do sbírky zubů (z Národní třídy, Piňosův zub z Libkovic) v Muzeu policejních ostatků MV ČR v Praze na Karlově.

Radikální skupiny "Ne-Základnám" a "Ano-podržtašku" svolaly dnes 10. 6. 2008 od 17:00 před Generální štáb Ministerstva války České republiky na Vítězné náměstí protestní veselici, na které budou vystavena těla martyrů z kóty 718.

Ministerstvo zahraničních věcí GrýnPís v reakci na stupňované násilí na českém lidu nabídlo azyl všem občanům USE (United States of Europe) občanství ve virtuálním státu PEACELAND -- formuláře občanských průkazů a zdravotního pojištění jsou na webových stránkách www.peaceland.cz (bez poplatku 30 Kč).

Pan Jiří Klvaňa, skromný mediální magnát z Černošic známý propagací zdravotních doutníků vzor Fidel-Kastrol 68, který byl najat stínovou vládou premiéra Alexandra Vondry (ODS-USA) na propagaci mezikontinentálních jaderných mírových hlavic vzor "Shiva-Shakti", nám k masáži předních laloků mozků juvenilní populace řekl: "No-Comment, republiku si od GrýnPís pozvracet nedáme".

Řešení dnešní hluboké vládní krize nabídla překvapivě Rada MČ Prahy 5 vedená koalicí ODS/ČSSD/ED Milana Jančíka, která prozřetelně již před dvěma měsíci zadala skupině špičkových architektů tajný námět umístit radarovou základnu na volném pozemku na Dívčích Hradech. Tiskový mluvčí starosty, který si nepřeje být jmenován, k celému záměru uvedl: "Příprava nového územního plánu Prahy dává velké podnikatelské doslova radarové impulzy a pulzní provoz zabrání živelné výstavbě viladomů v nejbližším okolí radaru. Rejpalové z Duhové opozice a zejména hnusní Zelení ocení, že obsluha radaru bude do práce jezdit na olověných kolech nebo novou hlubokou linkou metra D na trase Letiště Ruzyně - Dívčí Hrady - Lipence nad Jezerem. Radar bude patřit pod jurisdikci Svobodného státu Smíchov, konstituční monarchie krále Milana II a tím odpadnou problémy s českými i americkými zákony a posuzováním vlivu radaru na duševní zdraví. Radar bude napojen na podzemní komplexy podzemních krytů presidenta Václava VI v Prokopském údolí. Král Milan II podporuje pro zajištění věčného míru i umístění druhého Ruského radaru na Vidouli a jednání s Usámíkem o třetím radaru Al-Kajdy umístěném na Strahově budou následovat".

Reaguj


Prokopské údolí zdrojem alergenů?

25.6.2008 17:15 vložil Danczer  IP: prgdc011.dhl.com

Splodiny z dopravy a vytápění nových domů jsou naopak zřejmě přínosem. A to o zvrhlosti pěstování řepky v "centru Prahy" ani nestojí odpověď. Pan "architekt" se zřejmě děsí všeho živého kromě betonu.
Je to na zvracení, jak se zelené plochy v Praze likvidují. Když se člověk podívá na Prahu z letadla, je ve srovnání s jinými velkoměsty "zeleným" městem. Od té doby, co pod starostou Jančíkem praskla lávka, když se kulil na jachtu u Jadranu se zřejmě rozhodl, že nejlépe je vše zelené rozprodat, neb příroda není (na rozdíl od vedení radnice) zkorumpovatelná.

Reaguj


Můj názor

25.6.2008 14:02 vložil Občan   IP: 10.42.7.43

V Košířích bydlím od narození a můj názor je takový, že Praha je už dost přelidněná, doprava přehlcená a tak nevidím racionální důvod ji dále zastavovat novými byty na úkor zeleně. Kvalitní bydlení v těch hezkých částech Prahy 5 se znehodnocuje aktivitami různých developerů s požehnáním kolaborantů radnice Prahy 5. Příkladem mohou být Malvazinky, Cibulka, Vidoule. Navíc nové bytové objekty v některých případech zcela architektonicky narušují charakter původní zástavby.
Pole od Dívčích hradů směrem k Butovicím bych osobně viděl raději jako upravenou zeleň určenou k rekreaci vč. příslušného vybavení (upravené cesty, cyklostezky a stezky pro bruslaře, možnost koupání atd..), přirozeně navazující na Prokopské údolí. Rozhodně nezastavovat !!!

Reaguj


Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5