Věci veřejné předaly petici za odvolání starosty Prahy 5 Milana Jančíka

20.7.2009 13:59

Re: Re: Vzpamatujte se!

10.8.2009 20:33 vložil BuBu  IP: 88.102.155.112

Děláte z toho guláš, protože nejste dostatečně v obraze. VV toho mají s ODS - a to s tou nejhorší částí, kterou reprezentuje Bém, Jančík a řada dalších, zatraceně hodně společného. Stačí sledovat další nově se objevující propojení. A proto je nutné před touto stranou zavčas varovat, než jí skočí na špek naivní voliči. A ty odhady, kdože asi jsou ti, kteří napadají VV, si strčte za klobouk, jsou úplně mimo. Takže ještě jednou: guláš je to nejvýstižnější označení vašich úvah. A nakonec jednu radu: chtělo by to více dbát na naši mateřštinu a nepsat hrubky.

Reaguj


Re: Re: Re: Vzpamatujte se!

13.8.2009 11:58 vložil Lída  IP: 97.107.139.96

Samozvanými jazykovými puristy se to na internetu jenom hemží. Obvykle se gramatickými nuancemi zabývají ve chvíli, kdy chtějí snížit hodnotu argumentů svého protivníka, případně zastřít nepodloženost argumentů vlastních. Píšete, že se o VV objevují stále nová propojení. Osobně tato propojení považuji za nepodložené mediální spekulace a nic jiného (nikde v tisku jsem nečetla o žádných důkazech, jen podivné fámy plnící okurkovou sezónu). Vrcholným vtipem byl článek v MF Dnes, kde se objevila hypotéza o propojení VV s toskánskými fotografiemi Topolánka a chlapců z ČEZu. Nejvíce mě tady dostalo, že MF Dnes jako zdroj svých informací uvedla, že se o tom šušká ve volebních štábech ČSSD a ODS!!! Skutečný zadavatel kompromitujících fotek byl, pokud vím, odhalen tento týden. Jestliže novináři berou stranickou šuskandu jako relevantní zdroj informací, pak už se opravdu můžeme dočíst cokoliv. Jsou-li i Vaše poznámky podložené podobnými "zaručenými zprávami", musím se všemu co tu píšete opravdu smát.

Reaguj


Re: Re: Re: Vzpamatujte se!

13.8.2009 19:34 vložil JSy  IP: 89.250.242.18

OK, 2 špatná y v přísudcích mne velmi mrzí, leč snad nediskvalifikují názor jako takový - inu práce kvapná...
Slepý jsem, nevidím - o jaká propojení jde? Znovu opakuji - spolupráce s poctivými z ODS - proč ne? Snad jich ještě pár zůstalo - tedy snad více než v Sodomě :-))
A kádrování kritiků VV? Spíše mi u nich vadí absence jejich pozitivního řešení. Zde nick Bubu docela sedí :-) Samozřejmě že jeden musí být k novým stranám skeptický, ale je to aspoň parta, co se nebojí jít s kůží na trh. Jiná varianta je pak už nedělat nic, a zas tam za rok Mejlu hodit, někdo hodně zvrhlý i zakroužkovaného... Anebo má pán raději oranžové třešně? Na jejich špeku jsme už klouzali dooost dlouho (8 resp. 40 let)

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Vzpamatujte se!

14.8.2009 01:03 vložil BuBu  IP: 88.102.155.112

V obou případech - jak Lída, tak JSy to vypadá z mé strany jako šlápnutí na kuří oko zvané VV, že? Jestli jste vstoupili do politiky až nyní, tak je opravdu těžké rozlišit kdo je kdo a jak to v politice posledních dvaceti let chodí, natož rozpoznat zcela evidentní propojení, hlavně finanční. A nějaké chození s kůží na trh, to už je úplně zcestné. A když, tak kvůli vlastnímu prospěchu. Naděje na zlepšení je zatím v nedohlednu, mohlo by následovat po další revoluci, v tomto případě ale už ne sametové.
A že mi vadí čím dál horší podoba češtiny? Není divu, člověk je jí denně přímo atakován - a vlastně prostě vo tom to je !!!

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Vzpamatujte se!

14.8.2009 14:56 vložil Kája  IP: 88.86.126.86

Jediná možnost jak ověřit všechna tvrzení o VV je počkat na volby a pak uvidíme na činech zvolených činovníků VV,kde je pravda.Pokud ovšem budou někam zvoleni.Osobně si myslím,že upřímnou snahu po změně osvěčili lidé z dnešní opozice na Praze 5,byť jejich snaha nemůže být dnes korunována jakýmkoliv hmatatelným úspěchem.Ale soustavně se snaží o nápravu a to včetně komunistů.To je prostě realita.Je smutné,že komunisté na Praze 5 jsou dnes důvěryhodnější partaj než ODS, a to máme 20 let po revoluci.....Komunální politika je ovšem jiná než politika celostátní.Takže radím volit osvědčenou jistotu v podobě lidí,kteří již dnes bojují proti Jančíkovi a osvědčili se.Pak je šance,že získají většinu a Jančíka a spol.pošlou tam kam patří. Jenom by neměli být naivní a neměli by se spojovat s nedůvěryhodnými osobami,které mohou novou opozici oslabit a roztříštit (třeba VV).Zelení např.naivní jsou dost (Kalhousová).

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Re: Vzpamatujte se!

23.8.2010 14:02 vložil Kajal  IP: 62.77.86.60

Taky bacha na tzv. NOP, těm bych nevěřil ani za mák, stačí vidět, kdo za ně kandiduje s kým a čím má co společného.

Reaguj


Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5