Starosta Jančík má problém jako Řápková, tvrdí rektor z plzeňských práv

23.11.2009 16:53

Vidím to trochu jinak

1.12.2009 08:26 vložil Jájá  IP: 90.178.193.223

Jančík se mi velice zajídá, nejen jako starosta, ale i jako člověk.Nemám rád bezskrupulózní vyžírky, ať jsou z jakékoli strany. A jeho za takového považuji.
ALE: pokud jde o Plzeňskou práv. fakultu, jsem bez sebe nad tím, co si dovolí vypustit z úst především rektor celé Univerzity Průša.
Jestli má někdo problém, tak to rozhodně není ani Jančík, ani Řápková. Problém má právnická fakulta, kde si parta stejně bezohledných lidí, jako je Jančík, zařídila výnosné koryto.
Studoval jsem pražskou PF UK v osmdesátých letech. A musím říci, že kdyby komukoli z nás, studentů, někdo nabídl, jak projít, by't jen u jediné zkoušky, bez zkoušky, nikdo by se nerozpakoval. A klobouk dolů před lidmi, kteří by to neudělali, pokud takoví vůbec jsou, o čemž pochybuji.
Průša sice stále říká, že nemá kompetence k tomu, aby na jednotlivých fakutlách zasáhl, což je pravda, ale na druhou stranu komentuje neuvěřitelný šlendrián na právech v tom smyslu, že je to vina studentů.
Nikoli, je to vina JEN A JEN vedení fakulty, která dopustila, aby se tituly získávaly koupí a nikoli v důsledku řádného studia.
Včerejší Reportéři ČT - to byla opravdu bída.

Reaguj


Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5