Zlepší se cestování vlakem?

23.2.2008 17:04

Reakce na příspěvek

Příspěvek

25.2.2008 14:33 vložil Občan  IP: 10.42.7.12

V minulosti jsem několikrát jel motorákem z hlavního nádraží do Zličína. Tuto vzdálenost vlak urazil cca za 35 min.. MHD bych to asi tak rychle neabsolvoval. Napadá mě zavést v budoucnu na celé trase přes Zličín, Hostivice, Rudnou a Prokopským údolím zpět do Prahy fungující předměstskou železniční dopravu. Zmiňovaná železniční trať je nevyužitá a ušetřilo by se na příměstských autobusech, kapacitě tramvají do Řep a i metra B. Doprava tímto směrem ze středu Prahy by byla rychlejší a pohodlnější. Lidé by tuto linku určitě využívali, pokud by byly nastavené rozumné intervaly. Důvodem je i to, že v těchto oblastech se rozrůstá bytová výstavba a dopravní dostupnost do Prahy pokulhává.


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5