Zlepší se cestování vlakem?

23.2.2008 17:04

Reakce na příspěvek

Re: Re: Příspěvek

5.3.2008 09:05 vložil občan  IP: 10.42.7.53

Měl jsem na mysli oblast sídliště Řep, kde se nachází vlaková stanice Zličín. Mylím si, že odlehčit tramvajím a autobusům v situaci, kdy jsou železnice nevytížené stojí za úvahu. Například v Duseldorfu jsem měl možnost jet soukromým dopravcem, který zajišťoval železniční spojení z jednoho satelitního městečka. Krásná třívozová motorová souprava i s klimatizací neměla chybu a za necelou půlhodinku jsem byl ve středu Duseldorfu. Obyvatelé tam dávají tomuto spojení přednost před individuální dopravou. Pravdou je, že si tam musíte zvyknout na interval ve špičce 30 min..


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5