Obecná diskuse ke kauzám v Praze 5

1.11.2007 01:00

Reakce na příspěvek

Re: Re: Co se to v P5 stalo?

4.10.2010 15:42 vložil Kajal  IP: 62.77.86.60

Na Praze 5 ještě může dojít po volbách k prekérní situaci, pakliže si lidé jen jednoduše řeknou, že dost bylo ODS, ČSSD atd., a zároveň dají bezhlavě hlas někomu, koho si jmenovitě řádně neprověří. Situace se mi totiž hodně nelíbí. Ono Jančíkovi příznivci (nebo Ti, kteří si za jeho starostování přišli k luxusním prebendám v různých podobách) se nacházejí v nejrůznějších uskupeních. Důrezně proto doporučuju si prověřit, komu vlastně chcete dát hlas, kdo vlastní jakou firmu, v čem se angažuje apod.


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

28% (56)

5% (10)

20% (39)

46% (90)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5