Obecná diskuse ke kauzám v Praze 5

1.11.2007 01:00

Reakce na příspěvek

Re: Co se to v P5 stalo?

11.8.2010 20:34 vložil Drobeček  IP: 88.146.13.1

Velkolepá oslava vypukne, až se podaří odstranit z radnice VŠECHNY "Jančíkovce" a některé jejich přisluhovače na postech vedoucích odborů! Sám Jančík není moc velký důvod k veselí, nehledě na to že nebyl svržen občany Prahy 5 a ani radními, ale odstoupil sám a to nejspíše na doporučení (spíše příkaz) vedení Pražské ODS. Od strany ODS je to POUZE taktický manévr, aby mohli před volbami tvrdit, že se očistili od Jančíka a je tu nová čistá ODS. JENŽE!!! Za ODS kandidují STÁLE TI STEJNÍ lidé co celou dobu Jančíka podporovali a drželi za každou cenu u moci. A to nejde jen o povedenou partu z ODS, ale i většinu členů ČSSD a SNK-ED a i Nezávislých (dnes již kandidujících za VV) Věci Veřejné nám na radnici doslova vnucují Radka Johna a dovedu si živě představit jak tento MINISTR, MÍSTOPŘEDSEDA VLÁDY, POSLANEC A PŘEDSEDA STRANY bude odpovědně a s plným nasazením dělat ještě práci pro PRAHU 5 jako zastupitel. To je další podvůdek na voliče, kterých VV předvádějí po volbách mnoho. A PROTO!!! NENÍ JEŠTĚ NA RADNICI VYHRÁNO!!! Je třeba jít v říjnu k volbám a vyvětrat tak jednou pro vždy ten Jančíkův zápach prolezlý celým úřadem Prahy 5!!!


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

28% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (89)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5